MP4 na MP3

Konwertuj bezpłatnie online MP4 na MP3

  Wybierz plik
Załadowany typ pliku:
Wybierz typ pliku:

Konwersja w trzech krokach

  1. Załaduj plik
  2. Wybierz docelowy rodzaj pliku
  3. Pobierz plik!
konwersja.mp4 do .mp3
Szanujemy twoją prywatność! Twoje połączenie jest szyfrowane w 256 bitach.
Polityka prywatności
Dodaj Konwerter-online.pl do zakładek
Reklama:

Format MP4 jest jednym z najpopularniejszych formatów w sieci, ponieważ pojemnik wideo jest szczególnie wydajny, jeśli chodzi o zapisywanie, i służy również do przesyłania strumieniowego w sieci – możesz uzyskać dostęp do plików MP4 (niezauważony), nawet jeśli oglądasz filmy na platformach takich jak Oglądaj Vimeo lub YouTube. Teraz ważne jest, aby wiedzieć, kiedy trzeba przekonwertować MP4 na MP3, aby lepiej go odtwarzać, i dlaczego należy konwertować MP4 na MP3 w wielu przypadkach, aby wyodrębnić tylko niektóre części z kontenera MP4. Zasadniczo, w przeciwieństwie do innych rozszerzeń plików, format mp4 nie ma szczególnego znaczenia, jeśli chodzi o treść. Ponieważ MP4 może zawierać nie tylko treści wideo, ale także formaty audio. Staje się to szczególnie dziwne, gdy MP4 nie ma nawet rozszerzenia pliku MP4, ponieważ istnieją różne rozszerzenia plików, które wskazują zawartość. Jednak te zakończenia nie są obowiązkowe, ale zostały zaproponowane przez Apple w celu wyjaśnienia treści i korzystania z niektórych dodatkowych funkcji. Przykładem tego jest plik m4b. Ten format MP4 oznacza książkę audio (audio book), w której można również ustawić zakładki. W tym miejscu opłaca się przekonwertować mp4 na mp3, ponieważ wielu pod-formatów mp4 nie można już odtwarzać na starszych urządzeniach. Lub nie nadają się na przykład na dzwonek. Konwersja MP4 na MP3 może być również przydatna, jeśli chcesz wyodrębnić plik dźwiękowy z pliku wideo – na przykład możesz załadować teledysk i użyć ścieżki dźwiękowej jako dzwonka. Ta ekstrakcja może być również przydatna podczas wysyłania plików mp4 między programami do edycji w celu oddzielenia ścieżki audio. Ponadto mp3 jest bardzo prostą metodą kompresji plików audio. Chociaż wiąże się to ze stratami w zakresie jakości dźwięku, straty te zwykle można przezwyciężyć, wysyłając je pocztą e-mail i zapisując na urządzeniach o ograniczonej pojemności.

Łatwo przekonwertować mp4 na mp3

Aby móc przekonwertować mp4 na mp3, niekoniecznie potrzebujesz dedykowanego oprogramowania na swoim komputerze, ale przynajmniej programy audio są niezbędne do przekodowania danych. Szybki konwerter online konwerter-online.pl pokazuje, że można to zrobić inaczej, za pomocą którego można łatwo przekonwertować mp4 na mp3. Wystarczy proste przesłanie pliku MP4 i niezależnie od rozszerzenia pliku MP4 jest zakodowany w kompaktowym pliku mp3.

MP3 jest bardziej powszechny niż MP4

Dzięki plikowi mp3 masz przydatne rozszerzenie pliku, dzięki któremu możesz wysyłać pliki audio w sposób oszczędzający miejsce i upewnić się, że odbiorcy mogą je otworzyć na dowolnym urządzeniu. Zwłaszcza, gdy odbiorniki mają dostęp do danych audio w podróży, robisz im przysługę dzięki wydajnemu kodowaniu. Do osobistego użytku wszechstronnego formatu mp4 jako mp3, możesz użyć praktycznie każdego pobranego filmu z YouTube jako pliku audio, a tym samym łatwo tworzyć nowe dzwonki lub słuchać podcastów i wiadomości nawet bez dostępu online.

8.6/10(578 głosy)

Instrukcja: Konwertuj MP4 na MP3 online

Konwertuj MP4 na MP3 online
  1. Wybierz wejściowy plik MP4
  2. Sprawdź docelowy typ pliku i zmień go, jeśli to konieczne (MP3)
  3. Kliknij przycisk "Rozpocznij konwersje!" Przycisk
  4. Gotowe! Pobieranie rozpocznie się automatycznie na następnej stronie

Aktualnie obsługujemy następujące konwersje z MP4 plikami:

Wszystkie konwertery

Informacje o rozszerzeniach konwersji z MP4 na MP3

Od: MP4

MP4 to format, który może zawierać treści multimedialne, takie jak wideo i ścieżki dźwiękowe, grafiki, animacje 2D i 3D, teksty, aplikacje interaktywne w postaci menu itd. Pomimo silnej kompresji plik w formacie MP4 zapewnia bardzo dobrą jakość obraz …

Rozszerzenie pliku: .mp4
Więcej informacji i konwerterów dla MP4

Do: MP3

MP3 to jeden z najpopularniejszych formatów do przechowywania danych dźwiękowych. Format pliku został opracowany przez Fraunhofer Institute w 1982 roku. W porównaniu do CD jest on stratny pod względem jakości dźwięku. Kompresja może być bardzo duża, …

Rozszerzenie pliku: .mp3
Więcej informacji i konwerterów dla MP3

Samouczek-wideo: MP4 na MP3

Dzięki Konwerter-online.pl przekonwertujesz plik jednego typu na inny. My zadbamy o Twoją prywatność i zajmiemy się plikami. Dodatkowo, nie musisz się rejestrować na konwerter-online.pl. Oferujemy usługę w przeglądarce, więc nie ma znaczenia, czy używasz systemu Windows, Aplle OSX czy Linux.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
X